PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587358}

To tylko seks

Friends with Benefits
6,7 214 151
ocen
6,7 10 1 214151
5,1 12
ocen krytyków
To tylko seks
powrót do forum filmu To tylko seks

głupi film

ocenił(a) film na 4

i tyle

ocenił(a) film na 7
ereminka

niezła srgumentacja :) Moim zdaniem bardzo fajny film , lekki

monia1gucio

nudny, bardzo nudny ;P dłuży się... obejrzałam tylko dlatego, że miałam do wyboru obejrzeć sobie film albo się uczyć xd, ale już ciekawiej ogląda się żółwia w terrarium, a nie jest to zbyt ruchliwe zwierze... jedyny plus to to, że bohaterowie nie byli aż tak denerwujący jak w innych komediach romantycznych, mogli być.

ocenił(a) film na 7
chlorek_miedzi

ale ty to przynajmniej argumentujesz i to jest twoja opinia a głupi film i tyle raczej za dobrym argumentem nie jest

monia1gucio

czasem są tak głupie filmy, gdzie nawet już nie chce się argumentować i dyskutować ;P :D po prosu ereminka czekała jak ktoś zrobi to za nią

ocenił(a) film na 7
monia1gucio

Jeśli chodzi o mnie, to mam co do tego filmu mieszane uczucia. Sceny łóżkowe niekiedy są nawet podniecające, ale w kilku momentach żenujące oraz zbyt wulgarne. Kiedyś erotyzm umiano pokazać pięknie, dzisiaj im bardziej wulgarnie to jest ukazane, tym lepiej. Dlatego właśnie ma u mnie niską ocenę. Nie jest zły, ale kiedyś robione lepsze. 5/10.

ocenił(a) film na 4
kronikarz56

kronikarz 56 mówi jak jest :d

ereminka

Dziękuję za potwierdzenie moich słów. Cieszę się, że ktoś podziela moje zdanie :)

ocenił(a) film na 3
ereminka

Zbyt idealny, zbyt wyidealizowany. Reklama sony, i potok dialogów, Mila się nie zamyka przez 50min.!!!

ocenił(a) film na 9
RobsonPMI

za bardzo narzekacie. Film warto obejrzeć chociażby dla Woody'ego Harrelsona :) I było sporo scen gdzie się autentycznie zaśmiałem.

ocenił(a) film na 3
ereminka

Pełna zgoda. Mam bardzo podobne zdanie o tej kiepskiej komedii.

ocenił(a) film na 6
ereminka

Może nie jest jakiś super ambitny i nie przekazuje żadnych wartości, ale jest dobry dla relaksu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones