PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296270}

Wpadka

Knocked Up
6,1 98 846
ocen
6,1 10 1 98846
6,7 20
ocen krytyków
Wpadka
powrót do forum filmu Wpadka

Dla... dzieciaków?

ocenił(a) film na 4

Film w porządku, choć za długi jak na taką historię. Po pewnym czasie staje się męczący i
nuży. Odebrałem wrażenie że film kręcony jest dla dzieci, nastolatków jako przestroga przed
nie chcianą ciążą. Nie uważam tego za minus...

ocenił(a) film na 7
elSzogun

Czy dla dzieci? No nie wiem. Bardziej dla pokolenia dwudziestopięciolatków. Facetów którzy chcą przedłużyć swoją młodość przez zachowywanie się jak chłopcy i dla kobiet które walczą o karierę nie dając innym nic z siebie.

ocenił(a) film na 6
elSzogun

Film dobry głównie za teksty ale zdecydowanie dwie godziny to trochę za dużo pierwsza godzina jest super i mija dość szybko ale druga strasznie się ciągnie i nie widać końca tego filmu. Wyglądało to tak jakby po godzinie zabrakło pomysłów na film. Gdyby ko skrócili o pół godziny to też nic by się nie stało.

ocenił(a) film na 7
forest122

Rzeczywiście troche za długi.:/ Choć z każdą minutą coraz bardziej mi sie podobał bo pierwsze 20 minut raczej mnie zniechęciło niz zachęciło do dalszego oglądania. Bardzo chciałam zobaczyć ten film lecz troche mnie rozczarował...Ogólnie średni...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones