PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296270}

Wpadka

Knocked Up
6,1 98 825
ocen
6,1 10 1 98825
6,7 19
ocen krytyków
Wpadka
powrót do forum filmu Wpadka

Okropny film... szkoda słów, aby opisywać ten film... szkoda czasu, aby go oglądnąć...

socjolozka

oglądałam i stwierdzam że film jest bez tego czegoś taki nudnawy
nie polecam

samanta33

Ja również nie polecam. Zarty opierają się na wulgaryźmie i.. wulgaryźmie.Jak dla mnie nic ciekawego... Nudy.

Amishia

zgadzam się, takie filmy to upadek kinematografii.

użytkownik usunięty
Flowerpower

A mnie się podobał.Może i scen śmiesznych jest mało ale wole mniej a lepiej,szybkie tempo,optymistyczna otoczka,fajny film naprawde nierozumiem dlaczego tak mwam się nie podoba

ocenił(a) film na 4
socjolozka

tez mi sie nie podobal, monetami nudny i ciagnacy sie w nieskonczonosc. Moze bylo tam pare smiesznych momentow ale jak na komedie i do tego trwajaca 2 godz to zdecydowanie za malo. Krotko mowiac slabiutko, spodziwalam sie czegos lepszego

użytkownik usunięty
unik19

ten film to nie komedia to prawdziwy dramat o.O i to dosłownie a poza tym nudny jak diabli przez 80% czasu

ocenił(a) film na 3
socjolozka

Zgadzam się, film nudny i nie śmieszny. Nie polecam, szkoda czasu

Piotr_23

Skoro wy ludzie oczekujecie, że bohaterowie będą sobie słodko gulgać w konfesjonale (przykład z Eurotrip- tak żałośnie chwalonego) no to rzeczywiście nie polecam ...

ocenił(a) film na 3
kyanka

Przypominam : Film jest nudny i nie śmieszny. Może Ciebie bawił, większość ludzi (tzn. z tego wątku) nie.

Piotr_23

"Czesio chce ognicho"

Znajome ?

ocenił(a) film na 3
kyanka

Sorry nie kumam, może byś wytłumaczył(a).

ocenił(a) film na 8
socjolozka

No tak - statystycznie rzecz ujmując w tym wątku film krytykowany jest głównie przez dziewczyny, które w ulubionych mają dzieła w rodzaju Lejdis czy Dirty Dancing. Chyba nie za bardzo przypadło im do gustu robienie sobie jaj z ciąży i tzw. "związków". Film w tym względzie jest faktycznie zaskakujący. Zresztą w ogóle jest dość zaskakujący i to jego największa zaleta.

ocenił(a) film na 4
KingOfWine

wiesz co ja nie mam nic do filmow w ktorych sa komicznie przedstawione rozne sytuacje jednak ten film byl dla mnie tak nudny jak nie wiem co. Pomysl na komedie jak najbardziej fajny, sam tytul mnie zachecil bo myslalam ze naprawde bedzie sie cos smiesznego dzialo a tu lipa :P wynudzilam sie jak nie wiem na nim :P

ocenił(a) film na 1
unik19

Słabiutki film. Nudny, nie ciekawy i przewidywalny.
Lubię komedię romantyczne, ale tej polecić się po prostu nie da!!!
3/10 3/10 3/10 3/10 3/10 3/10 3/10

ocenił(a) film na 8
99neo

Nie da się - jeśli lubisz schematyczne komedie romantyczne. Tu humor charakterystyczny dla "trawkowych" komedyjek w stylu Harold&Kumar spotyka się właśnie z komedią romantyczną, a nawet dramatem. Do tego jest długaśny. To wszystko sprawia, że mamy wbrew pozorom film nietypowy, wcale nie schematyczny. Jeśli spodziewasz się komedii romantycznej, to ten film może cię zniesmaczyć. Ja omijam ten gatunek szerokim łukiem, byłem raczej nastawiony na dawkę głupiego, luzackiego humoru. I owszem - był, ale było też sporo rzeczy których się nie spodziewałem.

socjolozka

Tak, ale nie napisałeś/łaś dlaczego okropny.
Jesteś kolejnym przykładem głupoty:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones