PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296270}

Wpadka

Knocked Up
6,1 98 825
ocen
6,1 10 1 98825
6,7 19
ocen krytyków
Wpadka
powrót do forum filmu Wpadka

film niezły....ale tą scenę z porodem to mogli sobie darowac.....

praiwe zwymiotowalam jak pokazali główkę dziecka w pipce.

ocenił(a) film na 6
Eryniae

żartujecie? nie wiem może ja jestem jakiś znieczulony po patroszeniu ryb i ćwiartowaniu świniaka, ale myślałem że to tylko mit o "obrzydliwości" porodu, bo wydaje mi się to bardzo piękny moment, nawet z uwzględnieniem krwawej-fizycznej strony tego wydarzenia.

ocenił(a) film na 8

Moment super. Prawdziwy poród wygląda podobnie tylko jest więcej krzyków:) Moim zdaniem bardzo dobrze że nie wycieli tej sceny.

ocenił(a) film na 3

To było odważne jak na komedie romantyczną. I raczej zbędne.

mi się podobało, bo zwykle filmowcy przy takich scenach darują sobie takie ujęcia. ciekawe doświadczenie :)

użytkownik usunięty
KristenStewart

no ok...tylko to miała byc komedia romantyczna a nie jakies fakty z życia wzięte :]

ocenił(a) film na 6

Mhm, to spoko, jeśli wolisz oglądać zmyślone i nieprawdziwe historie dotyczące pseudo-miłości, które kończą się zawsze szczęśliwie aniżeli prawdziwy film o życiu. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
urinmyveins

prawdziwe filmy o życiu....hmm..a istnieją w ogóle takie ? Raczej mało takich jest. Film to film, jakby nie patrzec jest to fikcja. Oglądając komedię romantyczną nastawiam się na komedię z wątkiem romantycznym i zdaję sobie sprawę że to odbiega od rzeczywistości ale właśnie w tym cały urok :)

oj tam oj tam.
było tylko przez sekundkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones