PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296270}

Wpadka

Knocked Up
6,1 98 845
ocen
6,1 10 1 98845
6,7 20
ocen krytyków
Wpadka
powrót do forum filmu Wpadka

...nie jak komedię, ale jak film obyczajowy. :) Wtedy naprawdę ma się inny odbiór, jeszcze przyjemniejszy. :)

dzidzia126

czuje sie zachecona :)
a czy lepiej ten film ogladac w kinie czy w domu?

ocenił(a) film na 10
nika_gda

Nie ma efektów specjalnych, więc niby można w domu, ale myslę, że w kinie będzie po pierwsze legalniej (no i dasz zarobić niedofinansowanym niezależnym produkcjom), a po drugie mimo wszystko romantyczniej. Wpadka świetnie nadaje się na randkę, jest bardzo optymistyczna i romantyczna i wprawia w świetny nastrój. Miodzio.

(Powiem w sekrecie, że mnie ciągnał do kina jeszcze jeden powód: UWIELBIAM głos Setha Rogena... jest taki głęboki i seksowny, zupełnie nie jak on! Niesamowicie brzmi na dużym ekranie. tzn Na kinowym nagłośnieniu)

dzidzia126

no to mnie zachęciłas!

wyciągnę do kina swojego lepszego połowica, czy będzie chciał czy nie chciał! :D
może zechce, kiedy mu powiem, że film dostał dobre recenzje. coś takiego od razu podbija film w jego oczach, a Wpadka rzeczywiscie ma niezłe.

ocenił(a) film na 7
dzidzia126

Ja także polecam. Może być kino. Może być DVD w domku, może być... ehh co tu dużo mówić.
Spodziewałem się przez ten opis filmu obyczajowego, ale niektóre sytuacje i niektóre dialogi rozbawiły mnie i moją dziewczynę do łez.
Nie wszystkim musi ten film odpowiadać, ale nie jesteśmy wszyscy przecież tacy sami.
Film uważam za dobry. Daje mu 7/10

ocenił(a) film na 10
edmun

Ja tak myślę, że ten film zasługuje na zupełnie odrębną kategorię - zabwny film obyczajowy. :) Zarazem mądry i śmieszny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones