Kate BosworthI

Catherine Ann Bosworth

6,9
6 815 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Bosworth

Wszyscy mówią,jaka to ona śliczn,ładna,a ja jakoś nie mogę zrozumieć na czym polega jej fenomen.Ładna jest,ale tylko ładna,taka przeciętna,nic wartego większej atencji.
Twarz ma taką sobie,włosy wypłowiałe i rzadkie,figurę też taką sobie,nie ma ani inteligentnego spojrzenia,ani nic co przykuwało by uwagę.Jej wygląd jest wręcz denerwujący i odpychający dla mnie swoją przeciętnością i brakiem jakiegokolwiek wyrazu.Taka pusta lala,nic więcej.A jednak wszyscy zgodnym chórem mówią,że jest piękna

Brehen

Haha nie ma to jak zasmiac sie o 2:48 :D

CzarnaMamba_1277

Jest zdecydowanie ładniejsza od Twojej polszczyzny.

CzarnaMamba_1277

Ma przepiękne oczy. Heterochromia jednak robi swoje. :)

CzarnaMamba_1277

A ja powiem tak, w filmach wygląda tak sobie, niby ładna, ale jakaś taka bez wyrazu. Natomiast jest niesamowicie fotogeniczna, wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia.

CzarnaMamba_1277

Ja nigdy nie komentuję przystojności aktorów. I tak bez uszczypliwości zapytam, dlaczego kobiety komentują meskie zachwyty nad urodą aktorek? Od razu przyznam że moim skromnym zdaniem aktorka z niej marna, a uroda jest kwestia gustu. Pozdrawiam :)

CzarnaMamba_1277

No różne są typy urody co jednym się podoba drugim nie musi, dla mnie ona jest mdła, nijaka, gdyby nie heterochromia to w sumie nic by ją nie wyróżniało, przęciętny typ urody. (No ale to moja osobista opinia). No ale pewnie ja uważam kogoś za pięknego a reszta stwierdzi, że nie mam racji. Miałam ucznia z heterochromią i faktycznie wygląda to niezwykle, to dla mnie jest jej jedyny atut, w prawdzie medycyna uważa, to za wadę, no bo jest to wada genetyczna, ale taka wada mi się podoba.

CzarnaMamba_1277

Piękna ;)

psyduck13

Bzdury piszecie, że jest przeciętnej urody, to klasyczna piękność z regularnymi rysami twarzy, ktoś o urodzie typu Sharon Stone. Jej jedyny mankament to odstające uszy (dziwne, że sobie ich nie zoperowała, bo to niewielki zabieg), które przy gładkiej fryzurze wyglądają fatalnie. Ale poza tym jest książkowo piękna i piszę to jako kobieta, bez zazdrości. Po prostu przyjemnie się patrzy na taką idealną buzię, w dodatku ma piękne wysokie czoło świadczące o wysokiej inteligencji i nienaganną figurę. Różne kolory tęczówek dodają jej uroku.

dayen

Dokładnie tak, całkowicie się zgadzam, ona ma klasycznie piękną idealną twarz. Nazwać ją brzydką, to jest dla mnie abstrakcja totalna. I tez piszę to jako kobieta :)

CzarnaMamba_1277

Oj ja bym chciała takie "niepiękne" wg Ciebie kobiety na ulicach widywać. Wg mnie jest bardzo ładna. Ma drobną twarz, zgrabny nosek, piękne oczy, alabastrową cerę...
Czy ktoś wydaje się piękny, to kwestia gustu, więc nie wiem dlaczego dziwisz się, że wielu uważa ją za piękną, równie dobrze inni mogą się dziwić, że uważasz ją za brzydką ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones