Kate BosworthI

Catherine Ann Bosworth

6,9
6 740 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Bosworth

nie lubię jej, jakoś w żadnym filmie nie zrobiła na mnie wrażenia

Anda00

mam dokładnie takie samo zdanie ;)

ana_lucia_cortez

To prawda, nie jest jakoś rewelacujna aktorką , ale też nie zagrała dotąd w filmie, który dałby jej jakieś pole do popisu

użytkownik usunięty
Euhenia_filmweb

nie znacie sie

:-)

użytkownik usunięty

uroda to nie talent ;) chociaż ja i w to u niej bym powątpiewała :)

użytkownik usunięty

jakbys była facetem to bys zmienila zdanie ;D

użytkownik usunięty

Nie sądzę :D nie w moim typie kobitka, za duże czoło i odstające uszy a przede wszystkim za dużo chirurga plastycznego. Jedyne co ma dobre, to gust do facetów -Skarsgard :D

użytkownik usunięty

dla mnie jest przesliczna, mimo ze gustuje w brunetkach i szatynkach. dla mnie ideal :D

użytkownik usunięty

Rozumiem, ja mam podobnie np z A. Brody'm którego nie można umówmy się nazwać obiektywnie przystojnym, za duży nos, chuderlawość ;) do tego brunet a ja gustuję w blondynach, ale ma facet coś w sobie magnetyzującego co sprawia, że jestem bardzo na tak :)

użytkownik usunięty

e tam, dobrze wyglada :D

użytkownik usunięty

hehe wygląda świetnie, w końcu to twarz Ermenegildo Zegna ;)

Anda00

też nie lubię. zraziła mnie strasznie w supermanie. od tamtej pory nie mogę się do niej przekonać jakoś...

neperke

To prawda w tym filmie była fatalna. Patrząc obiektywnie może i jest ładna, nawet jak widzę jej nazwisko to ono coś mi mówi, ale przyznaję to od razu zawsze świta mi nazwisko ale twarzy przed sobą nie mam, czyli nie rzuciła mi się zbytnio rolami w oczy. Przynajmniej nie tak by ją zapamiętać.
Ktoś napisał wyżej, że nie dostała roli by się wykazać. Niestety dostała i na niej właśnie poległa. Zagrała Lois Lane w Supermanie i po prostu zmiażdżyła tę postać. Może oceniam jej rolę przez pryzmat poprzedniczki, może przez pryzmat (idealnej Lois według mnie) Erici Durance... Niemniej jednak by oddać charakter Lois Lane trzeba się wykazać a ona tego nie zrobiła, dlatego myślę, że to dość konstruktywna ocena z mojej strony. Grać powiedzmy, że umie, ale artystką w tym fachu nie jest.

neperke

zgadzam się w ogóle nie pasowała do roli Lois Lane

Anda00

A ja znam taki film - Blue Crush (Błękitna Fala). Wykreowała postać z krwi i kości. Patrzyłam i nie mogłam uwierzyć, że to ta sama drewniana lala, co w 21 albo Supermanie. Może zamiast delikatnych ślicznotek powinna grywać bohaterki filmów akcji? :]

Anda00

Tez uważałam że to kiepska autorka, bo w każdym filmie wypadała sztucznie. Do And While We Were Here w którym dla mnie była genialna w prostocie min i gestów . To chyba był dla niej strzał w 10, film wpasowal się w jej temperament. Polecam

Anda00

Do dzisiaj była to dla mnie aktorka raczej anonimowa. Gdzieś tak słyszałem to nazwisko, ale nie mogłem "dopasować" do twarzy. Jednakże przed chwilą obejrzałem film "Zaginiona" (2007), w którym grała jedną z głównych ról. I cóż, od teraz już nie jest dla mnie anonimowa. Polecam film, bo naprawdę dobry. A jej rola... jeszcze lepsza.

Anda00

Zgadzam dla mnie jest taka niajaka, mdła, może to kwestia ról jakie gra. Jedynym jej plusem jest heterochromia, to jest rzadko spotykane, znam kilku aktorów z tą przypadłościa, sama też miałam ucznia I to jednak wyglada niezwykle, ale jeżeli chodzi o jej aktorstwo to nic specjalnego nie pokazała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones