Paul RuddI

Paul Stephen Rudd

7,9
32 380 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Rudd

Pol "wpadki" zastanawialam sie skad go znam... a to mike z przyjaciol :P

sudoqu

też się zastanawiałam odkąd zobaczyłam reklamę,dopiero jak tu zajrzałam- faktycznie to Mike! ;-)

użytkownik usunięty
fenix

Hehe miałam dokładnie do samo... :):):):)

sudoqu

ale w jego dorobku filmowym nie ma wzmianki o "Przyjaciołach".. albo ślepy jestem..

Snowi

Jesteś ślepy. Wystarczy spojrzeć w występy gościnne :)

Pauleta

Tylko ze to nie były żadne występy gościnne. Gościnnie to się tam przewinął Brat Pitt na przykład czy Legalna blondynka (nie wiem jak ona się tam nazywa ;). A on był stałym aktorem który przewinął się przez mnóstwo odcinków.

Reksio_gwalciciel

pojawił się dopiero w dziewiątym sezonie, w drugim odcinku (jakby ktoś szukał, bo akurat oglądam)

Reksio_gwalciciel

Dokładnie, to nie była rola epizodyczna tylko całkiem duża rola rozpisana na dobrych kilkanaście odcinków. Osoby moderujące to tutaj powinny to przenieść do normalnych ról

Pauleta

Występy gościnne przez 18 odcinków w dwóch sezonach. I do tego tak mało znacząca postać jak mąż Phoebe.

sudoqu

Mnie wkurzał w serialu nawet Jenise tak mnie nie irytowała jak on.

Ruben_fw

W ogóle trochę taka niepotrzebna postać. Prawda??? Wziął się znikąd a Phoebe tak do niego zapłonęła miłością. Bo skoro po linii prostej wszyscy "przyjaciele" się ze sobą pożenili. Monica-Chandler, Rachel-Ross, to czemu nie Phoebe -Joey????
Oni trochę do siebie pasowali. A i twórcy mogli by na ich małżeństwie jakieś fajne sequele kręcić.

Archangelus Raphael

No akurat Phoebe i Joey w ogóle do siebie nie pasowali.

andand22

A Monica i Chandler do siebie pasowali??? Przez kilka sezonów serialu żyli swoim życiem, nawet chyba nie mieli głębszych interakcji, a tu nagle - BACH!!! Lądują w łóżku i już są zakochani i to tak bardzo, ze biorą ślub. Tak sobie zażyczyli twórcy serialu i tak się stało. I tak samo mogło być z Phoebe i Joey. Ni stąd ni zowąd mogli sobie coś tam przypomnieć ze swoich wcześniejszych przygód i - BACH!!! Lądują w łóżku i mamy kolejny ślub wśród "przyjaciół".

Archangelus Raphael

Zdecydowanie pasowali.

sudoqu

Miałem to samo gdy oglądałem "RENO 911: Miami" Skąd ja znam tego gościa. Dopiero ten uśmiech naprowadził mnie, ze to Mike. Filmweb potwierdził.

użytkownik usunięty
sudoqu

Właśnie Phoebe i Joey do siebie pasowali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones