PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783694}
6,4 3 437
ocen
6,4 10 1 3437
4,0 3
oceny krytyków
Sick Note
powrót do forum serialu Sick Note

Zorganizowany trolling, czy faktycznie zagrała aż tak dobrze?

ocenił(a) serial na 8
HellAwaits

Zaczęłam 2sezon i jeszcze jej nie ma :o aż się zdziwiłam, myślę "jaki Lohan"

Iza_Kluba

Pojawia się w drugim odcinku, drugiego sezonu. Córka Westa :D

HellAwaits

zorganizowany troll zdecydowanie. skończyłam już oglądać cały serial. Lohan bynajmniej nie zagrała aż tak dobrze. gdybym miała jednym słowem opisać jej grę aktorską byłoby to: MEH

ocenił(a) serial na 9
isobel

Potwierdzam również.

isobel

Czemu ludzie mają taki problem z używaniem słów: przynajmniej i bynajmniej?

Egosum_Benkel

nie mam pojęcia. ja do tych osób nie należę - umiem stosować na co dzień poprawnie słów "przynajmniej" i "bynajmniej" - czego nie można powiedzieć o tobie.

zatem sam sobie odpowiedz na swoje własne pytanie.

słowo "bynajmniej" oznacza to samo co "wcale". przykład: "Lohan bynajmniej nie zagrała aż tak dobrze" = "Lohan wcale nie zagrała aż tak dobrze".

ocenił(a) serial na 6
isobel

Jej gra aktorska była bardzo w porządku. Nie odbiegała od reszty obsady a i pokazała ze nadal posiada spory potencjał. No ale cóż media zrobiły z
Niej cpunke i ladacznicę (w Hollywood panują podwójne standardy bo np taki Depp który ćpa od wczesnych lat 80tych, wyglada jak lump i ma problemy z agresja był wychwalany pod niebiosa) a ludzie są uprzedzeni.

HellAwaits

Potwierdzam to co napisała isobel. Dla mnie była nawet momentami bardzo irytująca, a raczej nie o to chodziło.

ocenił(a) serial na 7
mistrzo

I ona i jej postać - słaaabo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones