PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607371}
6,9 809
ocen
6,9 10 1 809
The Bard's Tale: Opowieści Barda
powrót do forum gry The Bard's Tale: Opowieści Barda

Grałam w nią z rok temu.. Ma bardzo dobry klimat, dalej żałuję, że nie uratowałam wioski z ludźmi, których potępiłam. xD Dwa razy zbugowała mi się w miejscu, gdzie pływało się na tratwie (?). Ale gra rozwala humorem, jest bardzo prosta i ogółem polecam.

ocenił(a) grę na 5
Linalee_2

No cóż, odpowiedź jest prosta i dziwię się, że się o nią pytasz. Gra rzeczywiście ma doskonały humor, ale humor to nie wszystko. Gra ma słabiutka grafikę, jest niezbyt urozmaicona. 95% czasu walimy mieczem czy pałką, zmieniają się tylko przeciwnicy. Mechanika też jest bardzo średnia, ekwipunek i menu konsolowate i średnio wygodne. Gra - poza świetnym humorem - jest po prostu przeciętna, ja gram i w sumie teraz pod koniec juz tylko bawią mnie teksty i zależy mi tylko na tym, aby je usłyszeć.

ocenił(a) grę na 9
Piotrek4

Mi w sumie te rzeczy raczej nie przeszkadzały.. Dopiero pod koniec w wieży (nie pamiętam dokładnie jak to szło, grałam w to rok temu), gra stała się bardzo monotonna i przechodziłam ją tylko, żeby... skończyć. Ale jakość grafiki nigdy mnie nie bolała, jako, że wielbię starsze gry. No, ale nic. Rozumiem Twoje zdanie i je szanuję. I miłej dalszej gry, polecam zobaczyć wszystkie trzy możliwe zakończenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones