PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495369}

Papierowe serce

Paper Heart
6,3 888
ocen
6,3 10 1 888
7,2 4
oceny krytyków
Papierowe serce
powrót do forum filmu Papierowe serce
ocenił(a) film na 7
Fanek_2

jesli lubisz klimaty, w ktorych mowi sie o uczuciach, milosci, ktore sklaniaja widza do refleksji, pelne ciepla i potyczek na plaszczyznie uczuciowej to jest to film dla ciebie, mi sie osobiscie podobal i wystawilem mocna 6 pozdro

ocenił(a) film na 8
WilliamCrazy1

mimo że jestem facetem to i tak bardzo mi podpasował... tyle

ocenił(a) film na 8
kkruk1989

Bardzo fajny, skłania człowieka do refleksji.

aggss

Film warto obejrzeć (choćby dla wspaniałego Michaela Cery) aczkolwiek jest sporo za długi. Niestety to się czuje...
Jest też para-dokumentem i tu ciekawostką może być fakt, że główni bohaterowie kiedyś również prywatnie byli parą. Michael Cera i Charlyne Yi bawią się konwencją dokumentu, być może robią to by zobaczyć "co by było gdyby..." się nie rozstali. Film przeplatany jest wywiadami z różnymi ludźmi na temat miłości, niektóre anegdoty są urocze i nawet nie chce mi się myśleć, że mogłyby być fikcyjne... :)

ocenił(a) film na 8
koka_2

Zgadzam się:) Film przesłodki. Cały czas miałam uśmiech na twarzy i takie ciepełko wewnątrz. Polecam:)

ocenił(a) film na 3
Anka_45

Jestem wielkim fanem Cery i Setha Rogena i strasznie sie zawiodłem na tym filmie... właściwie siedziałem z otwartymi ustami myśląc WTF?? co to ma być. Seth pojawił się na 5 sekund wypowiadając jedno zdanie. A ta Panna... no jak zobaczyłem pierwszą scenę to myślałem, że jest to film o niepełnosprawnych. Jeżeli byłby to rzeczywiście film o niepełnosprawnych to bym nic nie napisał, ale ona poprostu tak wygląda... Dla mnie to tragiczna postać, wiem, że Michael już drugi raz by tak nie zbłądził...

ocenił(a) film na 8
arek84

Bo to nie jest przygłupawa komedia, z calym szacunkiem do dorobku aktorskiego Setha czy Cery, ale w takich filmach oni przewaznie graja, i lubie komedie z tymi aktorami, ale to nie jest komedia ! To jest Dokument (wyrezyserowany) A glowna bohaterka wcale nie jest uposledzona tylko prostu jest normalna, moze nie jest idealem piekna ani madrosci, ale gdybys jezdzil po swiecie to bys wiedzial, ze takich ludzi jest mnostwo, po prostu sa normalni,maja wady,nie sa doskonali, a ty juz twierdzisz ze jest uposledzona, co za nonsens ! Poza tym ona jest azjatka, oni maja inna mentalnosc niz my, pewnie oni by to samo pomysleli o tobie. Film oglada sie przyjemnie, co prawda ocene troche zawyzylem,ale srednia moim zdaniem moglaby byc wyzsza. Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones